Меган Маркл опублікувала есе про расизм

Меган Маркл опублікувала есе про расизм

Кохана принца Гаррі, 35-річна американська актриса Меган Маркл, опублікувала на своєму сайті The Tig есе, в якому вона розмірковує про расизм і власної расової ідентичності. В есе Меган, чий батько є білим, а мати - афроамериканкою, визнається, що не раз випробовувала складності, коли їй потрібно було відповісти на питання: "До якої нації ти належиш?"

З дитинства батьки прищеплювали Меган розуміння того, що вона особлива, а не відмінна від інших. Наприклад, одного разу батько подарував їй на Різдво трьох ляльок: білого батька, темношкіру маму і дитину-мулата.

Однак поза домом справи йшли інакше. Коли в сьомому класі Меган попросили поставити в анкеті галочку навпроти власної раси (серед варіантів було "біла," чорна ", іспанка або азіатка), від збентеження вона поклала ручку на стіл.

"Вчителька порадила відзначити кавказьку расу, грунтуючись на моїй зовнішності, - розповідає Меган. - Але я як і раніше не знала, що робити. Я знаю, що моя мама б засмутилася, якби я ідентифікувала себе як" білу ". Тому я поставила в бланку знак питання - тому що він символізував те, як я відчувала себе в той момент ".

"У підсумку зробила вибір, - пише Меган в ув'язненні есе. - Продовжувати плутатися у власній расової ідентифікації або знайти себе незалежно від цього. Я вважала за краще ідентифікувати себе як сильну жінку змішаної раси. Ти створюєш свою ідентичність самостійно, як мої предки створили свою, коли їм була дарована свобода ".

Следующая новость
Предыдущая новость

Всё что вам нужно знать, чтоб заказать надёжные жалюзи Где получить беспроцентный кредит Аренда теплохода по доступной цене Отели и базы отдыха в Кирилловке Качественный ремонт мобильных телефонов по доступным ценам

Последние новости